Lokalizacja

 

     Drewniany Domeczek znajduje się w Huzelach  zacisznej miejscowości położonej nad rzeką San, w odległości ok. 1 km od miasta Lesko uznawanego za Bramę Bieszczad. To idealne miejsce do wypoczynku i naładowania akumulatorów tak potrzebne w zgiełku codziennego życia. Z przodu płynie rzeka, z tyłu szumi las  jednym słowem IDYLLA

 

     Usytuowanie Drewnianego Domeczku sprawia, że staje się on atrakcyjną bazą wypadową w głębsze partie Bieszczad. To również świetne miejsce do wędkowania (regularnie odbywają się tutaj zawody wędkarskie na Sanie), a zimą to prawdziwy raj dla narciarzy (szeroka baza wyciągów o zróżnicowanym stopniu trudności).

 

     Ponieważ niedaleko znajdują się przejścia graniczne w Krościenku (przejście polsko-ukraińskie) i Radoszycach (przejście polsko-słowackie), lokalne biura podróży organizują jednodniowe wycieczki do Lwowa (zwiedzanie zabytków miasta), czy Miszkolca (węgierskie baseny termalne, degustacja win). Istnieje również możliwość wybrania się do pobliskiego Medzilaborce (Słowacja), gdzie miłośnicy pop-artu znajdą galerię prac Andy Warhola. Pobyt w Drewnianym Domeczku można więc doskonale połączyć z krótkim wypadem zagranicznym.

 

     Istotne punkty odniesienia:

- Odległość od rzeki San ok. 100 m,

- Odległość od lasu ok. 100 m,
- Odległość od najbliższego miasta ok. 1 km,
- Odległość od kompleksu narciarskiego LESKO-SKI ok. 1,5 km,
- Odległość od Jeziora Solińskiego ok. 17 km,
- Odległość od wyższych partii Bieszczad ok. 50 km.